I am truly sorry I missed this, but will check again regularly to see if I am able to catch it again at any time. This stuff is The one thing my 3 will take in (they will not contact canned) and it is actually $7/pound. Raw is about that -- And that i am contemplating striving to switch.It's got The perfect ratio of minerals and nutritional vitamin… Read More